Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Купити басейн або будувати басейни з Albion. Будівництво басейну у Черкасах

Бренд Albion – європейський лідер у виробництві та продажу басейнів різного типу, павільйонів Іdealcover, гідромасажних басейнів відомих брендів, а також обладнання та аксесуарів для басейнів. Будівництво басейну у Черкасах вже не є рідкістю. Послуга користується попитом у людей, які піклуються про своє здоров’я, проводячи час активно і корисно для себе.

У наш час замовити будівництво басейну у Черкасах перестало бути розкішшю, якою могли похвалитися тільки забезпечені люди. Зараз купити басейн – це вигідне вкладення в здоров’я та комфорт, що для більшості людей стоїть на першому місці в житті.

Будувати басейни – складний і трудомісткий процес, який виконують справжні професіонали. Основним завданням Albion є втілення найоригінальніших ідей клієнтів, пропонуючи якісне та надійне будівництво басейну в місті Черкаси з елегантним і вишуканим дизайном, вираженим у величезній різноманітності стилів: від класичного до сучасного мінімалізму.

Бренд Albion здійснює проектування, виготовлення, а також будівництво басейнів понад 20 років. Якісне будівництво басейну в Черкасах від бренду Albion надає нашим клієнтам можливість купити басейн відмінної якості, який буде служити протягом багатьох років. Вся продукція Albion сертифікована та пройшла необхідні тестування відповідно до вимог і стандартів ЄС.

Наша компанія пропонує купити басейн серійного виробництва або будувати басейни у Черкасах, виходячи з побажань клієнтів. Серед них можна виділити переливні поліпропіленові басейни Albion, скімерні поліпропіленові басейни, басейни серійного виробництва Econ pools, а також басейни преміум класу Luxury pools.

Будувати басейни в м.Черкаси – відмінна можливість отримати власний басейн на вигідних умовах. Якщо Ви вирішили купити басейн, ми гарантуємо відмінний сервіс та сервісне обслуговування. Для додаткової інформації скористайтеся сторінкою «Контакти» або сервісом «Зворотній зв’язок».