Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Обрати аксесуари та купити обладнання для басейнів у Черкасах можна на сайті Albion

Обравши басейн для власного користування доцільно укомплектувати його всім необхідним устаткуванням, яке значно продовжить строки експлуатації басейну та зробить відпочинок в ньому ще більш комфортним. Щоб полегшити догляд за басейном, рекомендуємо купити обладнання для басейнів у Черкасах.

Підібрати все необхідне основне чи додаткове устаткування, купити хімію для очистки води в басейнах, придбати аксесуари для басейну, замовити матеріали для оформлення зони відпочинку можна, звернувшись до представництва Albion у місті Черкаси.

Бажаєте купити обладнання для басейнів у Черкасах, але не знаєте, що саме обрати? Рекомендуємо звернутись до фірмового магазину Floker, де Ви отримаєте фахову консультацію від менеджерів Albion та зможете купити обладнання для басейнів у Черкасах, придбати аксесуари для басейну, хімію для очищення води у басейні, а також матеріал для обробки пляжної зони, що вагомо покращить зовнішній вигляд басейну та створить унікальний стиль території Вашого саду чи подвір’я.

Однією із найважливіших складових басейну є фільтраційна установка, яка забезпечує функцію очищення води у басейні. Фільтрація очищує воду від механічних забруднень: опале листя, пісок, комахи, ґрунт, мілкі каміння чи інші домішки, які можуть потрапити у басейн. Завдяки фільтраційній установці, процес очищення води у басейні відбувається безперервно в автоматичному режимі.

Також рекомендуємо купити водний пилосос для басейну, що очистить стінки та дно чаші басейну від бруду та вагомо зменшить витрати на хімічні засоби. Серед пилососів ви можете обрати повністю автоматичний робот-пилосос, напівавтоматичний пилосос чи механічний пилосос для басейнів.

Запорукою приємного відпочинку стане не тільки чистота та прозорість води, а й її оптимальна температура. Підігрів води та підтримку сталої температури в басейні здійснить тепловий насос.

Для покращення здоров’я лікарі рекомендують багато плавати. Гадаєте, що у басейні невеликих розмірів це неможливо? Завдяки протитечії, яка створює штучну зустрічну хвилю, Ви зможете пропливати сотні метрів, залишаючись на одному місці. Щоб плавання приносило лише користь, потрібно бути впевненим у чистоті води та відсутності в ній шкідливих бактерій.

У фірмовому магазині Floker у Черкасах можна обрати усе необхідне, щоб вода в басейні була прозорою та безпечною для купання. Власники басейнів використовують ефективну хімію для дезинфекції води у басейні, а саме:

 • хлоровмісні хімічні засоби для дезинфекції;
 • препарати для регулювання рівня pH;
 • альгіциди для знищення водоростей;
 • флокулянти, що підсилюють дію дезинфікуючих засобів;
 • тестери для вимірювання показників води;
 • реагенти.

Ці та інші хімічні засоби допоможуть вагомо зменшити витрати електроенергії й створять сприятливі умови для відпочинку у власному басейні. Наша компанія пропонує купити обладнання у Черкасах, яке дасть змогу правильно дозувати хімію для очищення води у басейні в автоматичному режимі. Посилити ефект від використання хімії та одночасно зекономити час на догляд за басейном допоможе станція дозування хімії Aseko. Дане устаткування в автоматичному режимі вимірює хімічні показники води та регулює додавання хімії та хлору.

А для дезинфекції води без використання хлору та інших хімічних засобів підійде УФ лампа, іонізатор або ж соляна установка. Обравши нові технології для очищення води від шкідливих бактерій, Ви забудете про неприємний запах хлору та подразнення шкіри від впливу хімічних засобів.

У фірмовому магазині Floker Ви можете також придбати аксесуари для басейну в Черкасах. Серед переліку аксесуарів, які допоможуть зробити власний басейн більш функціональним та зручним, можна обрати:

 • драбину із нержавіючої сталі;
 • галогенні лампи;
 • LED прожектори;
 • штучний водоспад із масажним ефектом – «Кобра»;
 • солярний душ;
 • світлодіодні прожектори;
 • сигналізації для басейнів.

Якісні додаткові аксесуари значно полегшать догляд за басейном та створять комфортні умови для відпочиваючих.

Одним із завершальних кроків установки басейну є оформлення прилеглої зони навколо нього. Щоб зовнішній вигляд переливного чи скімерного басейну був привабливим, потрібно стильно декорувати борти чи переливні жолоби, не забуваючи і про вигляд зони відпочинку за межами басейну. У фірмовому магазині Floker можна купити такі матеріали для оформлення пляжної зони:

 • терасні дошки (дизайн під натуральне дерево);
 • решітки із натурального грецького каменю MARMARINI (для переливних басейнів);
 • безшовний мармуровий чи кам’яний килим KAMFIX;
 • бортовий камінь PIERRA (для скімерних басейнів).